Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele /- ki

Tuż przed przerwą wakacyjną serdecznie zapraszamy Was na nie zwykle interesujące warsztaty, które organizujemy wspólnie z Fundacją „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego. Zapraszamy zatem w dniu 20 czerwca 2024 r. na godz.:10:00 do siedziby Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej (ul. 1 maja 13/2) 45-068 Opole na warsztaty z materiałów metodologiczno-dydaktycznych przydatnych do nauczania o prawach człowieka oraz szkolenie z ich zastosowania.

To więcej niż tylko kolejne spotkanie – to podróż do świata pełnego kreatywnych pomysłów i niekonwencjonalnych podejść.

Data: 20 czerwca 2024

Godzina: 10:00

Czas trwania: 2 godziny

Miejsce: Siedziba Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej

Czego możesz się spodziewać?

  • Wprowadzenie do interaktywnej platformy „JustNow – A Toolbox for Teaching Human Rights”, która dostarcza narzędzi do edukacji w zakresie praw człowieka.
  • Inspirujących dyskusji i wymiany doświadczeń z pasjonującymi nauczycielami, którzy tak samo jak Ty pragną uczynić naukę o prawach człowieka fascynującą podróżą.
  • Poznania nowatorskich metod nauczania, które rozbudzą kreatywność Twoją i Twoich uczniów.
  • Wprawy w korzystaniu z różnorodnych narzędzi edukacyjnych, które sprawią, że Twoje lekcje staną się niezapomnianym doświadczeniem.
  • Mnóstwa inspiracji i energii, które razem stworzymy!

Prowadzący warsztaty to eksperci z dziedziny edukacji posiadający bogate doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów, pracowników organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji praw człowieka do udziału w naszych warsztatach. Liczymy, że spotkanie to będzie inspirującą i owocną okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Zgłoszenia: do 12.06.2024 r.